Tyle jest świetnych blogów, na które warto zagłosować.

Niestety zasady są nieubłagane i można wyróżnić raptem 3.

A ponieważ nie mogłam się zdecydować, rozpędziłam specjalną maszynę losującą w trzech moich ulubionych kategoriach:

  1. Nietypowy parenting.
  2. Wyjątkowy copywriting.
  3. Niezwyczajny rozwój osobisty.

I to właśnie ona wskazała mi tegorocznych zwycięzców:

  • BEBE TALENT – ROZWIJANIE POTENCJAŁU U DZIECI – blog, którego autorka – Monia – pokazuje czytelnikom, rodzicom, w jaki sposób mogą odkrywać potencjał własnych dzieci, wspierać je w rozwoju i pomagać im rozwijać skrzydła.  Dowodem na to, że Monia zna się na rzeczy jest jej córeczka – mała Bebe, która, choć jeszcze mała jest niezwykle rezolutna, utalentowana i przeskakuje trzy mosty dalej, niż jej rówieśnicy 😉 Co nie znaczy, że blog Moni jest tylko dla rodziców maluszków. Cenne informacje znajdą tam również rodzice nastolatków, takich, jak ja 🙂

Bebe talent znajdziesz tutaj – BLOG, FACEBOOK, INSTAGRAM, GRUPA

  • MACIEJ WOJTAS – KREATYWNY COPYWRITER – autor bloga – Maciek ma niezwykły dar przekazywania swoich myśli w sposób krótki i dosadny. Pozytywnie i z humorem. Jedno jego słowo to jak “milion” słów. Wciąż się uczę od Maćka (zgapiam), jak pisać krótko i na temat.

Maćka znajdziesz tutaj – BLOG, FACEBOOK, GRUPA 1, GRUPA 2, GRUPA 3

  • ASERTYWNA MAMA.PL – absolutny hit, jeśli chodzi o szeroko pojęte umiejętności miękkie, które autorka bloga – Magda – zna z każdej strony.  Motto Magdy to: „Z asertywnością nikt się nie rodzi. Można się jej nauczyć. Ja to robię cały czas, zatem i ty możesz” i w każdym niemalże wpisie blogowym jego autorka udowadnia, że tak jest. Podoba mi się również to, że Magda dzieli się praktycznymi wskazówkami, które można wykorzystać w życiu, jak choćby ustalenie z dzieckiem hasła, które może ochronić je przed porwaniem.

Magdę znajdziesz tutaj: BLOG, FACEBOOK, INSTAGRAM

Share Week to taka zabawa, która polega na tym, że autorzy blogów mogą wzajemnie polecać siebie. Pomysłodawcą i inicjatorem całej akcji jest  Andrzej Tucholski – psycholog i autor lifestylowego bloga pod tym samym tytułem. Andrzej z powodzeniem organizuje swoją zabawę od lat.

Szczegóły znajdziecie  tutaj . 

Chciałabym zagłosować jeszcze na wiele innych blogów (a w mojej maszynie losującej są takie blogi, jak Mama na wypasie,  Ja Zwykła Matkaa,   Pozytywny Dom,   Kęsy Codzienności,   Mama pod prąd,   Pełnia Małgosi Żebrowskiej,   Kosą po patelni,   Zwykłej  Matki wzloty i upadki,   Dziubdziak Beztroska Mama,   Magda M Blog,   Rodzicielski Drogowskaz,   Felicja Redaguje,    Młoda mama pisze,    Popaprana,   Zaradna Pani Domu,  Bajkowy Tata,   Katarzyna Płuska Miękko o kompetencjachMoc Kobiet,    Joanna Ceplin ,   Mama na kozetce) niestety zasady są nieubłagane i można wyróżnić raptem 3.

Dziękuję za uwagę.

Zachęcam też do oddania na mnie głosu w Gali Twórców  to tylko dwa kliknięcia [TUTAJ]. Za każdy oddany głos wysyłam serduszko wdzięczności.

9 wątków z “Maszyna losująca ruszyła – czyli Share Week 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *