Udział w programie telewizyjnym to ciekawe doświadczenie i duże wyróżnienie. Jak dotychczas miałam przyjemność wystąpić w Pytaniu na Śniadanie oraz w programie telewizji Polsat Rodzina – Mamma Mia 🙂

Serdecznie zapraszam do obejrzenia retransmisji:

PYTANIE NA ŚNIADANIE

Gorąco zapraszam do obejrzenia tej krótkiej rozmowy. Miałam ogromną przyjemność i wielki zaszczyt zasiąść na kanapie PNŚ z znamienitymi gośćmi, panią Aleksandrą Piotrowską (doktorem psychologii i specjalistką od psychologii dzieci i młodzieży) oraz panią Sylwią Anderson-Hanney (prekursorką Pozytywnej Dyscypliny, edukatorką i trenerką PD). Poruszyłyśmy bardzo ważne wątki, przydatne każdemu rodzicowi, który boryka się z tym problemem.

pytanie-z-piotrowska

na-kanapie

Podczas tej rozmowy zastanawialiśmy się, czy uczniowie w 6, 7, klasie szkoły podstawowej nie mają zbyt dużo zajęć w szkole, a tym samym nie spędzają w niej zbyt dużo czasu. Osobiście uważam, że nie, co również wynikło podczas tej rozmowy 🙂

pns

 

Podczas tej rozmowy poruszaliśmy tematy związane z seksualnością młodych ludzi oraz próbowaliśmy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego dzisiejsza u dzisiejszej młodzieży inicjacja seksualna następuje później, niż kilkanaście lat temu.

pnss

Podczas tej rozmowy rozważaliśmy, kiedy można zostawić dziecko po raz pierwszy samo w domu. Czy czynnikiem decydującym jest wiek? A może zależy to od innych czynników, jaki jak dojrzałość i samodzielność dziecka, zaufanie do niego, miejsce, czas, albo coś jeszcze innego.

scianka2

 

Nasza, bardzo sympatyczna rozmowa obfitowała w wiele cennych i praktycznych wskazówek do tego, jak radzić sobie ze zmęczeniem a także jak dzielić się obowiązkami domowymi.

pytanie-na-sniadanie-nowe

 

Podczas tego programu, poczułam się, jak prawdziwa „celebrytka”. A to dlatego, że nie roztrząsaliśmy żadnych psychologicznych albo wychowawczych zagadnień, lecz rozmawialiśmy o podobieństwach dzieci do rodziców i do siebie nawzajem.

ja-w-pns

POLSAT MAMMA MIA

  • Tematem spotkania był metkomania i gadżetomania wśród nastolatków. Link będzie dostępny wkrótce 🙂

 

na-wizji-w-gruie-2